Mega Misja w świetlicy - Julka i Kuba poznają zasady bezpiecznego korzystania z mediów i internetu

To zadanie sprawiło dzieciom wiele radości.W pierwszej kolejności rozwiązaliśmy "Pingwinkowy Quiz", który podsumował zdobytą wiedzę podczas wcześniejszych zadań.Dzieci podzielone były na 3 grupy. Podczas czytania przygód Pingwinka z tabletem wszyscy uważnie słuchali w skupieniu,żeby niczego nie przeoczyć.Każda grupa odpowiadała bezbłędnie.Wszystkie dzieci były bardzo zadowolone z faktu, że tak wspaniale opanowali wiedzę podczas zajęć z MegaMisji. Na koniec była wielka niespodzianka, dzieci zapoznały się z "Mega Pingwinkowym Kontraktem"i oczywiście własnoręcznie się podpisały.Teraz już bezpiecznie możemy korzystać z Internetu i nic nas nie zaskoczy.