Dyrektor: Lidia Polcyn Zastępca dyrektora: Beata Molińska
Telefon: 61 29 60 805 Email: sp3oborniki@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach
Menu 1 Menu 2

Akcja " Bezdomna Kartka"

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, czas radości i spotkań w gronie rodzinnym.  Wśród nas są jednak tacy, którzy w tym dniu są samotni, czują się zapomniani, do których nie dochodzą żadne życzenia. A tak dużo nie trzeba, żeby sprawić komuś przyjemność  - wystarczy namalować, narysować lub wykleić piękną kartkę z życzeniami i wysłać. Wtedy na wielu twarzach pojawi się uśmiech. Tak też uczynili nasi uczniowie z klas I – III przygotowali wspaniałe kartki, które w dużym kartonie Pani Joanna Górska wysłała do Gołdapskiego Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi i Środowiskowego Domu Samopomocy „Słoneczny Dom”. Obie instytucje już po raz V organizują akcję pod hasłem „Bezdomna Kartka” i w tym roku również my się przyłączyliśmy. Wykonane przez naszych uczniów piękne kartki już dotarły na miejsce i będą przekazane osobom samotnym, bezdomnym i dzięki nim na ich twarzach pojawi się uśmiech.  

 

Realizowane projekty