Dyrektor: Lidia Polcyn Zastępca dyrektora: Beata Molińska
Telefon: 61 29 60 805 Email: sp3oborniki@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach
Menu 1 Menu 2

Bal karnawałowy - klasy I - III

Przed  feriami  zimowymi  w naszej szkole odbył się bal karnawałowy.  Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez uczniów  klas I - III. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. Wcześniej   zostały przygotowane  wszelkie elementy, które posłużyły do dekoracji sali. Zjawiskowy wygląd, wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy. Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Animatorzy urozmaicali zabawę ciekawymi tańcami. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach.

Realizowane projekty