Dyrektor: Lidia Polcyn Zastępca dyrektora: Beata Molińska
Telefon: 61 29 60 805 Email: sp3oborniki@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach
Menu 1 Menu 2

Bal w przedszkolu

Karnawał, to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe.

23 lutego Oddziały Przedszkolne zamieniły się w bajkową krainę. Na balowej sali można było spotkać wróżki, królewny, motyle, rycerzy, piratów… tak naprawdę nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich bohaterów tego dnia. Był to dzień niezwykły, wyczekiwany przez wiele tygodni. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc w zabawach wspólnie ze swoimi paniami, a wesoła muzyka porywała je do tańca. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości dzieciom, a to było głównym celem tego balu.

        

Realizowane projekty