Dyrektor: Lidia Polcyn Zastępca dyrektora: Beata Molińska
Telefon: 61 29 60 805 Email: sp3oborniki@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach
Menu 1 Menu 2

Bezpieczne ferie - spotkanie z funkcjonariuszami Policji w Obornikach

Bezpieczne ferie


We wtorek 24 stycznia 2017r. odbyło się w naszej szkole spotkanie z Policją, dotyczące tematu „Bezpieczne ferie”. Panie policjantki rozmawiały z dziećmi z przedszkola oraz uczniami z klas I-III. Przypomniały o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas wypoczynku i zabawy w czasie ferii zimowych. Dzieci zadawały mnóstwo pytań, dzieliły się spostrzeżeniami i własnymi doświadczeniami. Mamy nadzieję, że dzięki temu spotkaniu wszystkie dzieci i uczniowie wrócą po feriach do szkoły zdrowe i pełne energii.    

Realizowane projekty