Dyrektor: Lidia Polcyn Zastępca dyrektora: Beata Molińska
Telefon: 61 29 60 805 Email: sp3oborniki@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach
Menu 1 Menu 2

Bezpieczne wakacje - spotkanie z funkcjonariuszem Policji

19 -20 czerwca 2017r. w ramach akcji „Bezpieczne wakacje” spotkaliśmy się z przedstawicielem KPP w  Obornikach, st. sierż. Pawłem Witzbergiem. Przedszkolaki i klasy 1-3 gościły również Pyrka, co zawsze jest emocjonującym i atrakcyjnym punktem spotkania. Celem akcji jest informowanie dzieci i młodzieży o zasadach bezpiecznego odpoczynku w trakcie wakacji, przypomnienie sposobów postępowania w sytuacjach zagrażających życiu i zdrowiu. Uczniowie bardzo lubią spotkania z Policją, aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, zadawali wiele pytań i otrzymali wyczerpujące odpowiedzi.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa dzieci podczas wakacji, bazy wypoczynkowe, aktualne zasady organizacji wypoczynku można znaleźć na stronie MEN (https://men.gov.pl/ministerstwo/informacje/przed-wakacjami-co-warto-wiedziec-bezpieczny.html)

Realizowane projekty