Dyrektor: Lidia Polcyn Zastępca dyrektora: Beata Molińska
Telefon: 61 29 60 805 Email: sp3oborniki@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach
Menu 1 Menu 2

Drzwi Otwarte w SP3 - 6 marca 2018

We wtorek dnia 6 marca, w nasze gościnne progi zaprosiliśmy wszystkich przyszłych uczniów.

Wszystkich odwiedzających przywitaliśmy zdrowym i smacznym jabłuszkiem ufundowanym przez naszą Radę Rodziców programie artystycznym prezentowali się uczniowie klasy 1B, przygotowani przez wychowawcę Panią Annę Czaplę: śpiewając i recytując wiersze o naszej "Wesołej Trójeczce", następnie wystąpiła klasa 4a, uczniowie przygotowani przez panią trener pływania i nauczyciela Wychowania fizycznego Panią Dorotę Szymaś, zatańczyli taniec z szarfami. Następnie nasi goście zwiedzali Trójkę, uczestniczyli w wielu ciekawych zajęciach (z niektórych nie chcieli wychodzić) takich jak warsztaty origami, zajęcia z robotyki, szachy i warcaby, zajęcia plastyczne, ruchowo - taneczne, zajęcia z języka angielskiego, qiuzy interaktywne z wykorzystaniem tablicy multimedialnej, zajęcia artystyczne w świetlicy szkolnej i wykonywali zakładki do książek w bibliotece szkolnej. Na zdjęciach widać, że dzieciom i rodzicom podobało się wczoraj w naszej szkole - zatem do zobaczenia!!

Realizowane projekty