Dyrektor: Lidia Polcyn Zastępca dyrektora: Beata Molińska
Telefon: 61 29 60 805 Email: sp3oborniki@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach
Menu 1 Menu 2

Dzień Misia- fotorelacja

Dzisiaj 24 listopada wszystkie dzieci z oddziałów przedszkolnych obchodziły: Dzień Pluszowego Misia.

Z tej okazji Pani Dyrektor przeczytała historię Misia - Konrada, który nie lubił wstawiać i jedyną rzeczą dla której wstał, był miodek, ale o tym przecież wszyscy wiedzą, że misie lubią miodek, najbardziej na świecie.... Następnie Pani Beata Winiecka opowiedziała o dzisiejszym święcie i kto jest jego patronem, to był bardzo ciekawe, wszystkie misie i ich dzieci słuchały z uwagą.  Potem zaczął się bal: misie w sali dziś tańczyły, śpiewały, skakały i bardzo dobrze się bawiły, były po prostu najszczęśliwszymi misiami na świecie, dlatego, że dzieci zabrały ich dziś do szkoły!!!

Realizowane projekty