Dyrektor: Lidia Polcyn Zastępca dyrektora: Beata Molińska
Telefon: 61 29 60 805 Email: sp3oborniki@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach
Menu 1 Menu 2

Dzień Misia w świetlicy

25 listopada swoje święto obchodziła najmilsza zabawka na świecie, nasz  najlepszy przyjaciel dzieci, niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu - Pluszowy Miś. I w tym roku nie zapomnieliśmy o naszych ukochanych Misiakach. Ich święto wyjątkowo obchodziliśmy 28 listopada 2017 roku. Przygotowania do 115 urodzin pluszaka trwały dwa tygodnie.Dzieci przygotowywały się samodzielnie, bądź z pomocą rodziców do trzech konkursów - plastycznego, recytatorskiego i na największego lub najmniejszego misia. Na samym początku uczennica Hania pięknie przeczytała opowiadanie o przygodach misia.  Dodatkową atrakcją była zabawa ruchowa ze śpiewem „Ja jestem niedźwiadek” oraz fotki w "Niedźwiadkowej foto-budce." Na koniec ogłoszone zostały wyniki konkursów, do których dzieci się przygotowały prezentując swoje zdolności. 

Realizowane projekty