Dyrektor: Lidia Polcyn Zastępca dyrektora: Beata Molińska
Telefon: 61 29 60 805 Email: sp3oborniki@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach
Menu 1 Menu 2

Dzień Pluszowego Misia w świetlicy

25 listopada swoje święto obchodziła najmilsza zabawka na świecie, nasz  najlepszy przyjaciel dzieci, niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu - Pluszowy Miś. I w tym roku nie zapomnieliśmy o naszych ukochanych Misiakach. Ich święto wyjątkowo obchodziliśmy 23 listopada. Przygotowania do 114 urodzin pluszaka trwały dwa tygodnie. Dzieci przygotowywały się samodzielnie, bądź z pomocą rodziców do trzech konkursów - plastycznego, recytatorskiego i na największego lub najmniejszego misia. Pani Joanna Górska zapoznała dzieci z historią pluszowego misia, przeprowadziła quiz, który wzbudził wiele emocji. Dodatkową atrakcją była zabawa ruchowa ze śpiewem „ Ja jestem niedźwiadek”. Na koniec ogłoszone zostały wyniki konkursów, do których dzieci się przygotowały prezentując swoje zdolności.

Realizowane projekty