Dyrektor: Lidia Polcyn Zastępca dyrektora: Beata Molińska
Telefon: 61 29 60 805 Email: sp3oborniki@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach
Menu 1 Menu 2

Elfiki odkrywają tajniki Ostrowa Tumskiego

16 maja 2017 roku dzieci z grupy przedszkolnej Elfiki od samego rana wyjechały na wycieczkę, żeby na warsztatach w Bramie Poznania odkryć tajemnice Ostrowa Tumskiego. Zajęcia były bardzo ciekawe i aktywizujące. Bawiliśmy się wspaniale. Następnie udaliśmy się na Stary Rynek na spotkanie z Poznańskim Koziołkami, lecz zanim nam się pokazały zrobiliśmy sobie przy fontannie koziołkowy piknik  i zaprosiliśmy gołębie. Nasze Elfiki to poligloci przyciągają do siebie nie tylko gołębie, ale także obcokrajowców. Wycieczka była udana. Wszyscy wróciliśmy trochę zmęczeni, ale bardzo zadowoleni. Jednym słowem to dobry znak. 

Realizowane projekty