Dyrektor: Lidia Polcyn Zastępca dyrektora: Beata Molińska
Telefon: 61 29 60 805 Email: sp3oborniki@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach
Menu 1 Menu 2

Gminne rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

        W poniedziałek, 3 września w Obornickim Ośrodku Kultury odbyła się gminna inauguracja roku szkolnego, którą poprzedziła uroczysta msza święta. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele Urzędu Miasta, dyrektorzy szkół i przedszkoli z terenu gminy oraz księża. To ważne wydarzenie uświetniły również swoją obecnością poczty sztandarowe wszystkich szkół. Zgromadzonych powitał Dyrektor Wydziału Oświaty Krzysztof Hetmański, który przypomniał uczniom wydarzenia II wojny światowej i nawiązał do jubileuszu stu lat odzyskania niepodległości przez Polskę. Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna, którą przygotowali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach. Na scenie pojawiały się kolejno symbole niepodległej ojczyzny. Spektakl mówił o wartościach, jakimi powinien kierować się każdy człowiek. Wydarzenie stanowi preludium do kolejnych działań związanych z obchodami 100-lecia odzyskania niepodległości.  

Realizowane projekty