Dyrektor: Lidia Polcyn Zastępca dyrektora: Beata Molińska
Telefon: 61 29 60 805 Email: sp3oborniki@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach
Menu 1 Menu 2

IX Przegląd Zespołów Kolędniczych i Jasełkowych Chrustowo 2016

W dniach od 14 do 16 grudnia w Chrustowie odbył się IX Przegląd Zespołów Kolędniczych i Jasełkowych. Konkurs odbył się w trzech kategoriach wiekowych: przedszkola, klasy edukacji wczesnoszkolnej oraz klasy IV-VI. Przegląd stał się doskonałą okazją do zaprezentowania umiejętności naszych uczniów w poszczególnych kategoriach. Zdobyliśmy nie tylko wyróżnienia. Nasz zespół, który zaprezentował program w całości napisany gwarą poznańską, został zaproszony do gościnnego występu w bibliotece publicznej.

Prezentacje kolędowe klas I – III zostały przygotowane pod kierunkiem pani Magdaleny Stróżyk, klasy IV-V przez panią Aleksandrę Kulupę, a opiekunami oddziałów przedszkolnych była pani Weronika Figas.

Przedstawienie zostanie zaprezentowane społeczności szkolnej w ostatnim dniu zajęć w tym roku, czyli 21 grudnia 2016 r.

Realizowane projekty