Dyrektor: Lidia Polcyn Zastępca dyrektora: Beata Molińska
Telefon: 61 29 60 805 Email: sp3oborniki@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach
Menu 1 Menu 2

Jak nie czytam.... Jak czytam!

Spotkaliśmy się na dziedzińcu szkoły o godzinie 9.45, mieliśmy oczywiście każdy swoją ulubioną książkę, także nauczyciele, mieliśmy kocyki i byliśmy bardzo weseli i kolorowi:) Usiedliśmy na kocykach i rozpoczęliśmy czytanie punktualnie o godzinie 10.00. Pan Tomek zrobił nam zdjęcie a później Pani Bibliotekarka przeczytała nam dwa rozdziały swojej ulubionej książki a był to: Mikołajek duetu: Goscinny i Sempe.  Kiedy Pani Ania skończyła poprosiliśmy o jeszcze chwilę wspólnego czytania, jeden z uczniów przeczytał fragment swojej ulubionej książki: Cudowny chłopak" było nam tak miło wspólnie czytać i spędzać czas, że spędziliśmy pod naszą lipą całą godzinę! Już nie możemy się doczekać, żeby znów udowodnić całemu światu za rok, że: Jak nie czytam jak czytam... uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach robią to z wielką radością!

Realizowane projekty