Dyrektor: Lidia Polcyn Zastępca dyrektora: Beata Molińska
Telefon: 61 29 60 805 Email: sp3oborniki@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach
Menu 1 Menu 2

Koncert muzyczny - "Duet na klarnet i 4 saksofony"

Dnia 29 listopada 2016r. w sali gimnastycznej szkoły odbył się Koncerty "Duet na klarnet i 4 saksofony" Łódzkiego Biura Koncertowego Wirtuoz.Naszą placówkę odwiedziło dwóch muzyków z Krakowa Krzysztof Orzechowski i Janusz Witko. Koncert odbył się w dwóch grupach wiekowych: dla uczniów klas III-VI oraz dla dzieci z oddziałów przedszkolnych i dla uczniów klas I-II. Była to lekcja muzyki podczas, której uczniowie poznali instrumenty dęte: różnego rodzaju saksofony i klarnet. Czas szybko mijał w wesołej atmosferze przy  muzyce z różnych krajów i różnego gatunku od muzyki klasycznej poprzez jazz, aż do muzyki filmowej  z zagadkami muzycznymi dla uczniów jak i również dla nauczycieli.

Realizowane projekty