Dyrektor: Lidia Polcyn Zastępca dyrektora: Beata Molińska
Telefon: 61 29 60 805 Email: sp3oborniki@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach
Menu 1 Menu 2

Koncert świąteczny w świetlicy " Duet na flet poprzeczny i puzon"

12 grudnia 2016 roku odbył się koncert w wykonaniu uczniów z klasy Va – Kornelii Filipiak, która grała na flecie poprzecznym oraz Igora Smolarka grającego na puzonie pt. „ Duet na flet poprzeczny i puzon”.  Na samym początku dowiedzieliśmy się z jakich elementów składają się instrumenty, jak należy poprawnie trzymać, żeby dobrze zagrać. Mieliśmy okazję również wysłuchać kolęd, utworów świątecznych i typowo orkiestrowych. Czas minął bardzo przyjemnie, dzieci w skupieniu uważnie słuchały oraz podśpiewywały kolędy. Na zakończenie wszyscy razem wyśpiewaliśmy dwie kolędy: „Przybieżeli do Betlejem”  oraz  „Pójdźmy wszyscy do stajenki” , a uczniowie z Va zostali nagrodzeni gromkimi brawami.  Bardzo Wam dziękujemy.

Realizowane projekty