Dyrektor: Lidia Polcyn Zastępca dyrektora: Beata Molińska
Telefon: 61 29 60 805 Email: sp3oborniki@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach
Menu 1 Menu 2

Malinka Franckowska prezentuje swój talent w świetlicy

28 lutego 2016 roku w świetlicy Malinka Franckowska prezentowała swoje hobby i pasję czyli zamiłowanie do karate. Omawialiśmy ten temat wspólnie z Malinką i jej mamą przez prawie dwa tygodnie.Wszystko odbywało się w tajemnicy, żeby dzieci miały niespodziankę. I się udało.

Malinka przyniosła swoje medale, a jest ich 6 od złota do brązu oraz 2 puchary. Na samym początku pokazała nam specjalny strój, w który oczywiście się ubrała omawiając poszczególne elementy. Wiązanie pasa, to nie lada wyzwanie. Wszystkie medale i puchary, które  nam zaprezentowała powiesiliśmy na tablicy pod hasłem „Sukcesy Malinki Franckowskiej” tak, żeby każdy mógł podejść i obejrzeć. Następnie zdradziła nam kilka technicznych kombinacji pokazując i jednocześnie mówiąc po japońsku. Swoją wiedzą i umiejętnościami, które zdobyła przez 5 lat treningów zachwyciła koleżanki i kolegów.

Wszyscy chętnie zadawali jej wiele pytań, na które Malinka ze swoją skromnością bardzo ładnie opowiadała. Dzięki temu dowiedzieliśmy się skąd się wzięło, to zamiłowanie. Okazało się, że tata Malinki ma czarny pas i razem z nim ćwiczy popołudniami. Dziękujemy Malince za tak wspaniały pokaz i  oczywiście życzymy dalszych sukcesów.  

Realizowane projekty