Dyrektor: Lidia Polcyn Zastępca dyrektora: Beata Molińska
Telefon: 61 29 60 805 Email: sp3oborniki@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach
Menu 1 Menu 2

Mega Misja - cyfrowe opowieści Psotnika

Cyfrowe opowieści o Psotniku zaczęły się z małym niedowierzaniem, że będzie wesoło. Jednak okazało się inaczej. Na samym początku dowiedzieliśmy się czym są, tak naprawdę cyfrowe opowieści, jak wygląda scenorys, praca reżysera, fotografa, w jaki sposób można wykorzystywać narzędzia cyfrowe do robienia bardzo twórczych rzeczy. W kolejnej części podzieliliśmy się na dwie grupy, które losowały opowieści do wykonania scenorysu. Wszyscy zapoznaliśmy się z tematyką tekstów i przystąpiliśmy do pracy wykonując je na tablicach suchościeralnych. Oprócz pracy nad tekstem pracowaliśmy nad odpowiednią współpracą w grupie, ponieważ grupy były liczne. Dzieci wybrały lidera, który przewodził i dzielił obowiązki. Dobra współpraca bez konfliktów i nieporozumień, to pół sukcesu. Dzięki temu zajęcia przebiegły bardzo sprawnie. Na koniec omówiliśmy wyniki swojej pracy i pożegnaliśmy się z Julką i Kubą.

Realizowane projekty