Dyrektor: Lidia Polcyn Zastępca dyrektora: Beata Molińska
Telefon: 61 29 60 805 Email: sp3oborniki@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach
Menu 1 Menu 2

Mega Misja - przedstawiamy się Psotnikowi

19 października 2016 roku zrealizowaliśmy

19 października 2016 roku zrealizowaliśmy kolejne zadanie pt. „Przedstawiamy się Psotnikowi”. Nasze działania rozpoczęły się już we wtorek, przygotowaliśmy naszego Psotnika, żeby dzieci miały się komu przedstawić. Kleiliśmy i wyszło - pomarańczowy bohater u nas zagościł i będzie z nami przez kolejne zadania. Na samym początku, żeby umilić mu czas spędzony w naszej świetlicy  zaprosiliśmy go na nasze codzienne "Czytanie Bratkowi" i razem z nim wysłuchał kilka bajek. Podczas środowych zajęć dzieci dowiedziały się co można, a czego nie można powiedzieć obcym, dowiedziały się  o zagrożeniach w sieci, przedstawiły się Psotnikowi i nauczyły się jak robić swoje awatary. Na samym końcu była zgadywanka pod hasłem „ Kogo to awatar i Nick. Oczywiście zrobiliśmy również gazetkę, żeby inne dzieci mogły sobie poczytać. Na koniec podsumowaliśmy zdobytą wiedzę i pożegnaliśmy się z Julką, Kubą i Psotnikiem.  Do zobaczenia za tydzień.

Realizowane projekty