Dyrektor: Lidia Polcyn Zastępca dyrektora: Beata Molińska
Telefon: 61 29 60 805 Email: sp3oborniki@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach
Menu 1 Menu 2

Mega Misja w świelticy - superbohaterowie nie tylko w sieci.

SUPERBOHATEROWIE NIE TYLKO W SIECI.

Dzisiejsze zajęcia przebiegały trochę inaczej niż zwykle. Uczniowie dostali do wykonania MEGA ZADANIE, które polegało na zrobieniu gazetki pociętej w puzzle. Razem z Julką i Kubą musieliśmy poskładać wszystkie elementy w całość i przyczepić na gazetkę. Pracując zdobyli nową wiedzę, ponieważ wymagało to dużego skupienia i uwagi, żeby wszystko pasowało. Potem wspólnie omówiliśmy zagadnienia, które nam się pojawiły na naszej ścianie. Kolejne zadanie, to narysowanie pracy podzielonej na świat realny i fikcyjny. Oczywiście do tego wykorzystaliśmy suche pastele z kreatywnego zestawu do zajęć plastycznych. A na sam koniec  bawiliśmy się w zabawę " Fikcja czy rzeczywistość". Było bardzo wesoło. Pozdrawiamy z SP3 w Obornikach i szykujemy się do następnego zadania.

Realizowane projekty