Dyrektor: Lidia Polcyn Zastępca dyrektora: Beata Molińska
Telefon: 61 29 60 805 Email: sp3oborniki@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach
Menu 1 Menu 2

Mega Misja w świetlicy - Psotnik i różne media.

Tym razem już zdjęcia się pojawią - nowy aparat załatwiony. I mogliśmy uwiecznić nasze działania przy zadaniu: Psotnik  i różne media. Spotkanie rozpoczęliśmy od przywitania się z Julką i Kubą. Na samym początku była zabawa w szukanie miniaturek ze zdjęciami mediów. Trochę to trwało, ponieważ trzeba było odpowiednio dopasować do kartek rozwieszonych na tablicach. Utrudnieniem był fakt, iż miniaturki nie zawsze były takie same jak kartki na gazetce. Bawiąc się trzeba było mocno pomyśleć. Następnie małymi kroczkami doszliśmy do wielu wniosków między innymi do tego, że są różne media, które odbieramy wzrokiem i słuchem. Wysłuchaliśmy książkę pt. "Calineczka" i do tego stworzyliśmy "Calineczkowy komiks". Po zakończeniu spotkała nas miła niespodzianka - okazało się, że na ekranie pojawiła się maszyna losująca i jedzie do nas nagroda. Jak tylko dostaniemy, to się pochwalimy:)

Realizowane projekty