Dyrektor: Lidia Polcyn Zastępca dyrektora: Beata Molińska
Telefon: 61 29 60 805 Email: sp3oborniki@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach
Menu 1 Menu 2

Mega Misja w świetlicy - Szanowny Panie Psotniku, czyli jak się zwracać do osób dorosłych?

Witamy się z Wami ponownie, 2 listopada 2016 roku przystąpiliśmy do kolejnego wyzwania:

SZANOWNY PANIE PSOTNIKU, CZYLI JAK SIĘ ZWRACAĆ DO OSÓB DOROSŁYCH? Na samym początku oczywiście przywitaliśmy się z Julką i Kubą. Dowiedzieliśmy się jakie jest nasze kolejne zadanie i przystąpiliśmy do działania. Pojawiła się magiczna linia dzięki, której dowiedzieliśmy się co, to są zwroty formalne i nieformalne. Super się bawiliśmy, a przy okazji wiele nauczyliśmy. Następnie były Kalambury obrazkowe i za pomocą gestów – oj było wesoło. Jednak najwięcej radości sprawiła zabawa w dźwięki i szukanie swojej pary. Na koniec podsumowaliśmy zadanie i utrwaliliśmy poznane wiadomości przygotowując gazetkę dla dzieci, które nie uczestniczą  w Mega Misji. Pozdrawiamy.

Realizowane projekty