Dyrektor: Lidia Polcyn Zastępca dyrektora: Beata Molińska
Telefon: 61 29 60 805 Email: sp3oborniki@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach
Menu 1 Menu 2

Mega Misja w świetlicy - zielnik profesora Florka

SPOTKANIE Z PROFESOREM FLORKIEM

Dzisiaj mieliśmy spotkanie z PROFESOREM FLORKIEM – podczas tego zadania dowiedzieliśmy się jak zrobić zielnik, ponieważ dopiero wtedy mogliśmy ruszyć na pomoc Profesorowi i uporządkować wiadomości dotyczące roślin. Nasz zielnik przygotowaliśmy w formie drukowanej i powiesiliśmy go na gazetce tak, żeby Julka i Kuba oraz profesor wszystko zobaczyli. Dodatkową atrakcją było oglądanie zielnika wykonanego ręcznie z kolekcją zasuszonych roślin. Nowe zdobyte dzisiaj wiadomości na pewno dzieci wykorzystają podczas lekcji przyrody.

Realizowane projekty