Dyrektor: Lidia Polcyn Zastępca dyrektora: Beata Molińska
Telefon: 61 29 60 805 Email: sp3oborniki@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach
Menu 1 Menu 2

Nagroda dla Alicji Dreger

Alicja Dreger uczennica klasy 6 B zdobyła wyróżnienie w kategorii klas 4-6 w konkursie Pomnik wdzięczności symbolem zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego i walki Wielkopolan o niepodległość Ojczyzny. Alicja wykonała pracę plastyczną przedstawiającą Najświętsze Serce Pana Jezusa. Wręczenie nagród odbyło się podczas uroczystej gali dnia 10 listopada br. w Zespole Szkół Handlowych przy ulicy Śniadeckich 54 w Poznaniu. Galę uświetnił występ uczniów z polskich szkół na Wileńszczyźnie. Natomiast twórczość Henryka Sienkiewicza zaprezentowali aktorzy Halina Łabonarska i Dariusz Kowalski. Muzyczną oprawę zapewnili soliści Teatru Wielkiego;  Michał Marzec, Marek Szymański i Jaromir Trafankowski oraz Reprezentacyjna Orkiestra Sił Powietrznych pod dyrekcją majora Pawła Joksa. Gratulujemy!

Realizowane projekty