Dyrektor: Lidia Polcyn Zastępca dyrektora: Beata Molińska
Telefon: 61 29 60 805 Email: sp3oborniki@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach
Menu 1 Menu 2

Nowoczesne boisko dla Trójki!

Uczniowie Szkoły Podstawowa nr 3 w Obornikach będą mogli korzystać z nowoczesnego boiska. Inwestycja dofinansowana zostanie z Programu Rozwoju Szkolnej Infrastruktury Sportowej, jako element projektu: „Budowa boiska wielofunkcyjnego i bieżni na terenie Szkoły Podstawowej nr 3 w Obornikach”. Przewidziany do realizacji projekt zakłada powstanie: wielofunkcyjnego boiska do piłki ręcznej, koszykówki oraz siatkówki. Powstanie również nowa bieżnia wyposażona w 3 komplety bloków startowych szkolno-treningowych.

informacja za: http://www.oborniki.pl/aktualnosci/nowe-boisko-dla-trojki/

Realizowane projekty