Dyrektor: Lidia Polcyn Zastępca dyrektora: Beata Molińska
Telefon: 61 29 60 805 Email: sp3oborniki@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach
Menu 1 Menu 2

Piknik rodzinny - oddział przedszkolny 0B

PIKNIK RODZINNY 19 maja bieżącego roku na terenie Lądowiska w Słonawach odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany przez rodziców dzieci z kl.0 B i wychowawcę panią Beatę Winiecką.
 Piknik rozpoczął się występami przedszkolaków z okazji zbliżającego się Święta Mamy, Taty i Dziecka. W wierszach i  piosenkach dziękowały za miłość i opiekę, wyrażały, jak ważnymi osobami są dla nich rodzice. Nie zabrakło też tańca, a krótka  inscenizacja o małej żabce, którą wszyscy szukali wywołała dużo uśmiechu  na twarzach oglądających. Po występach przyszedł czas na wspólne zabawy i konkursy, które dostarczyły dużo radości i emocji. Wsparciem dla podniebienia były domowe wypieki, kawa, herbata , soki i małe słodkości. Rodzice otrzymali pamiątkowe serca ,przygotowane przez swoje pociechy, a  dzieci drobne upominki. Na koniec rozpalono ognisko, na którym uczestnicy pikniku piekli kiełbaski i grzanki. To było udane, wspólnie spędzone  popołudnie!


Realizowane projekty