Dyrektor: Lidia Polcyn Zastępca dyrektora: Beata Molińska
Telefon: 61 29 60 805 Email: sp3oborniki@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach
Menu 1 Menu 2

Pobiegliśmy w VII Biegu Niepodległości

11 listopada świętowaliśmy odzyskanie przez Polskę niepodległości. Z tej okazji w naszym mieście odbył się VII Bieg Niepodległości. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie podczas biegu dla dzieci oraz w biegu na  5km Grono Pedagogiczne w składzie: Wojciech Konitz, Dorota Szymaś, Agnieszka Szymańska, Joanna Mazur, Adrianna Antkowiak oraz Anna Zielińska - Rzepka. Oczywiście na czele teamu stała pani dyrektor Lidia Polcyn. Wszyscy z uśmiechem ukończyli bieg. Bardzo dziękujemy uczniom i rodzicom za gorący doping na trasie i cudowny transparent dodający nam otuchy. Gratulujemy również wspaniałych wyników naszym kochanym młodym biegaczom. Uczniowie pomimo niskiej temperatury dzielnie reprezentowali barwy naszej szkoły.

Realizowane projekty