Dyrektor: Lidia Polcyn Zastępca dyrektora: Beata Molińska
Telefon: 61 29 60 805 Email: sp3oborniki@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach
Menu 1 Menu 2

Powitanie wiosny w świetlicy

21 marca 2017 roku w świetlicy przywitaliśmy wiosnę i pożegnaliśmy zimę. Mamy nadzieję, że z zimą się spotkamy dopiero w grudniu. Od samego rana rozpoczęliśmy przygotowania. Uczniowie z klasy IIa, IIIa w oczekiwaniu na rozpoczęcie lekcji przygotowali dużą Marzannę z krepy, która to czekała na przyjście dzieci po szkole. Popołudniowa pogoda zapowiadała się nieciekawie padało, po chwili wiało i tak na zmianę. W związku z tym postanowiliśmy przywołać ładniejszą pogodę i dzieci wykonały wiosenne drzewka na papierowych talerzykach. I tak powoli pogoda się zmieniała. Wykorzystując bezwietrzny i bezdeszczowy moment szybciutko się ubraliśmy i poszliśmy spalić kukłę i przegnać zimę.Realizowane projekty