Dyrektor: Lidia Polcyn Zastępca dyrektora: Beata Molińska
Telefon: 61 29 60 805 Email: sp3oborniki@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach
Menu 1 Menu 2

Praca z aplikacją Quiver w świetlicy

23 lutego w świetlicy podnosiliśmy nasze kompetencje cyfrowe pracując z aplikacją Quiver. Aplikacja ta służy do tworzenia animacji 3D po zeskanowaniu specjalnie zakodowanych kolorowanek, które są w sieci dostępne. Jedne są płatne, a inne darmowe o bardzo bogatej tematyce. Nasze zajęcia rozpoczęliśmy o dokładnego wypełniania kredkami obrazków. Następnie nasze na pozór zwykłe kolorowanki po zeskanowaniu stawały się przestrzenne. Samochód jeździł, samolot odlatywał, a wóz strażacki gasił pożar. Zdjęcia może tego, tak do końca nie oddają, ale tak naprawdę było. Wszystkie obrazki nagle ożyły. 

Realizowane projekty