Dyrektor: Lidia Polcyn Zastępca dyrektora: Beata Molińska
Telefon: 61 29 60 805 Email: sp3oborniki@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach
Menu 1 Menu 2

Projekt z Przedszkolakami o Zawodach

Spotkanie Zerówek z panią Kierownik Biblioteki Pedagogicznej w Obornikach - Beatą Łukasiewicz - Lorent w ramach projektu dotyczącego rozmów z dziećmi o zawodach, czyli Kim możesz być, gdy dorośniesz?

Bardzo dziękujemy za przemiłą wizytę i rozmowę z dziećmi o zawodach. Dzieci wspaniale odpowiadały na pytania dotyczącego tego  Jaki zawód wykonują Rodzice! Brawo!

Publiczna Biblioteka Pedagogiczna Filia w Obornikach otrzymała w ramach wspólnych działań na rzecz upowszechniania książek o tematyce zawodowej wśród najmłodszych czytelników książki Agnieszki Nożyńskiej pt. „Zawody, czyli kim możesz zostać”. Za naszym pośrednictwem trafią one do wszystkich Przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w Szkołach Podstawowych w Mieście i Gminie Oborniki oraz pozostałych gmin Powiatu Obornickiego.

Zgodnie z zamysłem ofiarodawcy książka przekazywana jest na zajęciach pt „Piotruś zawodowiec”. 22 listopada gościliśmy w Szkole Podstawowej nr 3 w Obornikach. Dzieci z grup Zerowych  słuchały fragmentów książki przybliżających wiedzę na temat pracy ich rodziców oraz rozwiązywały zagadki. Po zakończonych zajęciach biblioteka szkolna otrzymała egzemplarz książki.

Dziękujemy Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu za ciekawą i potrzebną inicjatywę.

Beata Łukasieiwcz-Lorent

Realizowane projekty