Dyrektor: Lidia Polcyn Zastępca dyrektora: Beata Molińska
Telefon: 61 29 60 805 Email: sp3oborniki@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach
Menu 1 Menu 2

Rekolekcje Wielkopostne - 13 - 15.03.2017

W dniach 13-14-15 marca br. uczniowie naszej szkoły brali udział w wielkopostnych szkolnych rekolekcjach. Tematem przeżywanych ćwiczeń duchowych było ,,100- lecie objawień MARYI w FATIMIE''. Każdego dnia dzieci uczestniczyły w rozważaniach prowadzonych przez ks. Mateusza Szkudlarka w kościele Miłosierdzia Bożego, a także podejmowały różne zadania nawiązujące do powyższego tematu z wychowawcami w szkole. Dla klas IV-VI po raz pierwszy przygotowano grę miejską, która cieszyła się dużym zainteresowaniem  i pozwoliła poszerzyć informacje historyczno - religijne o naszym mieście.

 

Realizowane projekty