Dyrektor: Lidia Polcyn Zastępca dyrektora: Beata Molińska
Telefon: 61 29 60 805 Email: sp3oborniki@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach
Menu 1 Menu 2

#SuperKoderzy już niedługo w naszej szkole

Miło nam poinformować, że nasza szkoła, jako jedna ze 135 szkół w kraju, zakwalifikowała się do ogólnopolskiego programu SuperKoderzy Fundacji Orange. Nasza placówka otrzyma grant finansowy w wysokości 3 tys. zł na zakup niezbędnego sprzętu do nauki programowania, podstaw robotyki i poznania nowych technologii. Do programu zgłosiło się ok. 400 placówek oświatowych. O wyborze szkoły zadecydował trzydziestosekundowy film opracowany przez każdą z nich, którego celem było przekonać Organizatora do zakwalifikowania placówki do udziału w Programie. W ramach dodatkowych zajęć, które rozpoczną się w październiku i potrwają do kwietnia, zbudujemy roboty i poznamy język programowania. Tymczasem nasi nauczyciele uczestniczą w szkoleniach i przygotowują się do wprowadzenia projektu w życie.


Realizowane projekty