Dyrektor: Lidia Polcyn Zastępca dyrektora: Beata Molińska
Telefon: 61 29 60 805 Email: sp3oborniki@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach
Menu 1 Menu 2

Święto Patrona Szkoły - Adama Mickiewicza

21 kwietnia 2017 Święto Patrona Szkoły

W tym dniu świętowała cała szkoła, a wraz z nami zaproszeni goście: Pan Wiceburmistrz Piotr Woszczyk, Pani Dyrektor Biblioteki Publicznej Krystyna Eichler, kierownik Biblioteki Pedagogicznej Pani Beata Łukasiewicz - Lornet, Ksiądz Proboszcz Zbigniew Urny, asystent Senatora Jana Filipa Libickiego Pan Wojciech Wośkowiak, asystent Posła Krzysztofa Paszyka Pan Kamil Górski.

Całą Społeczność Szkolną i gości powitała Pani Dyrektor Lidia Polcyn i przekazała prowadzenie uroczystości Pani Annie Wentowskiej. Podczas apelu wręczono najważniejsze szkolne wyróżnienia  - Medale Patrona Szkoły. Ogłoszono wyniki konkursu plastycznego oraz wyniki konkursu recytatorskiego - Recytujemy utwory naszego Patrona.

Podczas części artystycznej oglądaliśmy inscenizację bajki Adama Mickiewicza pt. "Osioł i pies" w wykonaniu uczniów klasy VI B pod kierunkiem Pani Violetty Ferlas oraz wysłuchaliśmy przepięknego wykonania pieśni "Niepewność" do słów wiersza naszego Patrona i muzyki Marka Grechuty w interpretacji chórku szkolnego "Bel Canto" pod kierunkiem Pani Arlety Zmyślińskiej. Przepiękną dekorację wykonała Pani Katarzyna Bacic. 

Realizowane projekty