Dyrektor: Lidia Polcyn Zastępca dyrektora: Beata Molińska
Telefon: 61 29 60 805 Email: sp3oborniki@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach
Menu 1 Menu 2

Uczniowie z Trójki grają w szachy i zdobywają punkty!

W niedzielę, 26 lutego, siedmioro uczniów naszej szkoły brało udział w III Obornickim Turnieju Szachowym na kategorie im. Roberta Fischer. Marta Dudek, Zuzanna Dzięcioł, Wiktoria Kulupa, Edgard Molata, Zbigniew Janasek, Igor Lupa oraz Mikołaj Janecki przez 6 godzin rozgrywali kolejne partie na 64-polowej szachownicy. Warto wiedzieć, że kategorie szachowe są wykładnikiem maksymalnego wyniku sportowego, osiągniętego przez szachistę. Do tej pory nasi uczniowie posiadali już swoje kategorie wywalczone w innych turniejach. Ten pokazał, że są świetnymi graczami. Dwoje z nich uzyskało wysoki wynik w rankingu i zdobyło kolejną kategorię. Organizatorzy przyznali także nagrody za trzy pierwsze miejsca. W kategorii junior trzecie miejsce zajął Zbigniew Janasek. Gratulujemy!Realizowane projekty