Dyrektor: Lidia Polcyn Zastępca dyrektora: Beata Molińska
Telefon: 61 29 60 805 Email: sp3oborniki@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach
Menu 1 Menu 2

Uczniowie ze świetlicy czytają dzieciom z 0C

30 marca 2017 roku podczas zajęć popołudniowych uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej Marysia, Kornelia i Mikołaj odwiedzili dzieci z oddziału przedszkolnego 0c. Po obiedzie podczas relaksacji był kącik czytelniczy. Tym razem dla odmiany bajki czytały dzieci -  dzieciom  z książki pt. „Trzyminutowe bajki Przytulanki” M. Baisch i S.Leberer. Wysłuchaliśmy trzech opowiadań pt. „AU!, „Norbert i jego chusteczka”, „Kochany duch”. Wszyscy bez wyjątku uważnie słuchali i jak przyszedł czas na pytania, to bez problemu odpowiadali. Na koniec każdy wybrał swoją bajkę i wykonał do niej ilustrację. Było bardzo miło i starszym kolegom dzieci z 0c bardzo dziękują. 

Realizowane projekty