Dyrektor: Lidia Polcyn Zastępca dyrektora: Beata Molińska
Telefon: 61 29 60 805 Email: sp3oborniki@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach
Menu 1 Menu 2

Walentynki w świetlicy

„Przyjaźń, to piękny kwiat.                                                                            Przyjaźń otacza świat.                                                                                            Przyjaźń osusza zły.                                                                                               Przyjaźń to ja i ty…”

 14 lutego 2017 roku, to Dzień Zakochanych, ale i osób darzących się sympatią. I z tej okazji w świetlicy mieliśmy Pocztę Walentynkową. Dzieci przygotowały kartki, które były dowodem sympatii dla swoich koleżanek i kolegów. Już od najmłodszych lat zawiązują się przyjaźnie, które pozostają na całe życie.  

Realizowane projekty