Dyrektor: Lidia Polcyn Zastępca dyrektora: Beata Molińska
Telefon: 61 29 60 805 Email: sp3oborniki@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach
Menu 1 Menu 2

Warsztaty bożonarodzeniowe w klasie IId

6 grudnia 2016 roku klasa IID uczestniczyła w warsztatach bożonarodzeniowych, które przeprowadziła dla uczniów Pani Joanna Górska. Dzieci tworzyły ozdoby na papierowych torebkach, które mają posłużyć jak część prezentu na święta. Najpierw każdy z osobna tworzył swój własny projekt, a następnie przy pomocy różnorodnych materiałów plastycznych wyklejali swoje prace. Celem zajęć było wywołanie radości ze zbliżających się świąt,  podtrzymywanie tradycji świątecznych, wzmacnianie więzi w grupie rówieśniczej oraz wykorzystanie swoich umiejętności i zdolności.

Realizowane projekty