Dyrektor: Lidia Polcyn Zastępca dyrektora: Beata Molińska
Telefon: 61 29 60 805 Email: sp3oborniki@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach
Menu 1 Menu 2

Wielkanocne śniadanko i zajączek u Elfików

 12 kwietnia 2017 roku zasiedliśmy wspólnie do wielkanocnego stołu. Złożyliśmy sobie życzenia i przepięknie zjedliśmy nasze wielkanocne śniadanie.

Następnie według instrukcji jaką zostawił dla nas zajączek w kopercie u Pani woźnej poszliśmy na poszukiwania. Ten kicaj zaprowadził nas, aż na samą górę do biblioteki, gdzie na Elfiki czekały uszkowe torebki z upominkami. Tak wiele emocji już dawno nie przeżyliśmy, ale było warto.

Po poszukiwaniach wróciliśmy do sali zadowoleni, aby z zaciekawieniem zobaczyć, co jest w środku naszych torebek. Ile wspaniałości. Dziękujemy zajączkowi i pomocnikom zajączka za rozpieszczanie nas bez granic. Mamy kochanych rodziców. Dziękujemy za wasza miłość.

Realizowane projekty