Dyrektor: Lidia Polcyn Zastępca dyrektora: Beata Molińska
Telefon: 61 29 60 805 Email: sp3oborniki@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach
Menu 1 Menu 2

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy - Etap Rejonowy

16 lutego 2017 r. o godz. 13.00 w Szkole Podstawowej nr 3 odbył się etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego dla szkół podstawowych. Wzięło w nim udział 74 zakwalifikowanych po etapie szkolnym uczniów z powiatu: szamotulskiego, międzychodzkiego, obornickiego, nowotomyskiego, wągrowieckiego, poznańskiego - gminy: Suchy Las  i Murowana Goślina. Uczniowie na rozwiązanie zadań konkursowych w teście mieli 60 minut. Były to zadania zamknięte i otwarte obejmujące treści przyrodnicze z zakresu szkoły podstawowej. Nad przebiegiem konkursu w naszej placówce czuwała przewodnicząca komisji etapu rejonowego p. Barbara Szatkowska wraz z trzema członkami: p. Ewą Klęk, p. Julitą Grzechowiak i p. Renatą Olech.- nauczycielami przyrody. W czasie kiedy uczniowie pisali opiekunowie uczniów spędzali miło czas przy kawie i słodkim poczęstunku. Uczniowie mogli się posilić po trudach konkursowych. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się 12 uczestników.

Serdecznie im gratulujemy i życzymy sukcesu na etapie wojewódzkim !

Realizowane projekty