Dyrektor: Lidia Polcyn Zastępca dyrektora: Beata Molińska
Telefon: 61 29 60 805 Email: sp3oborniki@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach
Menu 1 Menu 2

Wycieczka Elfików do Kościana na warsztaty wielkanocne

5 kwietnia 2017 roku Elfiki podróżowały do Kosciana na warsztaty wielkanocne. Wzięliśmy udział w programie kurczak contra zając potyczki wielkanocne. pPerwszym zadaniem było malowanie jajek,  następnie nauka piosenki i zaśpiewanie jej oraz pozbieranie największej ilości jajek. Zabawa i rywalizacja, a po  wygranej bitwie czas na relax. w Małpim Gaju, w którym było jak w raju. Po rewelacyjnej zabawie czas na posiłek w eleganckiej restauracji gdzie mogliśmy pokazać jak doskonale znamy zasady savoir-vivre. Zostaliśmy pochwaleni przez personel restauracji. Bravo kochane Elfiki. A w drodze po wyczerpującej pracy nasze Elfiki smacznie spały. Zasłużyły na wypoczynek.

Realizowane projekty