Dyrektor: Lidia Polcyn Zastępca dyrektora: Beata Molińska
Telefon: 61 29 60 805 Email: sp3oborniki@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach
Menu 1 Menu 2

Wyprawka dla oddziałów przedszkolnych

2 bloki rysunkowe białe 1 blok rysunkowy kolorowy 1 blok techniczny biały 1 blok techniczny kolorowy kredki bambino kredki ołówkowe - Naostrzyć! pisaki klej szkolny w sztyfcie - 2szt plastelina farbki wodne + dodatkowy pędzelek+ kubek na wodę do bezpiecznego malowania teczka do prac plastycznych teczka do kart pracy notesik do korespondencji Piórnik: długopis, ołówek, - NAOSTRZONY! gumka, nożyczki, temperówka, plastelina i farbki najwydatniejsze są z polskiej firmy ASTRA wsuwane obuwie do przebrania sali zapasowy zestaw odzieży do przebrania w razie potrzeby strój gimnastyczny w woreczku - spodenki, koszulka, skarpetki WSZYSTKIE PRZYBORY PROSZĘ PODPISAĆ!!! Wszystkie przybory z wyprawki zostają w klasie. Codziennie dziecko nosi w plecaczku: śniadanko i własny napój Komplet książek do nabycia w księgarnii: 1. Pakiet edukacyjny "Olek i Ada. Poziom B+ - Wydawnictwo MAC Edukacja 2. Diagnoza dojrzałości szkolnej- karty. Wydawnictwo WSIP (na okładce trzy biedronki) 3. "Kocham Pana Jezusa - dwie części - podręcznik do religii dla dzieci sześcioletnich wydawnictwo św. Wojciech


Realizowane projekty