Dyrektor: Lidia Polcyn Zastępca dyrektora: Beata Molińska
Telefon: 61 29 60 805 Email: sp3oborniki@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach
Menu 1 Menu 2

XIV edycja - "Dzień Zająca"

O zimowych świętach pamiętają wszyscy, a wielkanocne tradycje i ważna ich symbolika często odchodzą w zapomnienie. XIV edycja „Dnia Zająca” obchodzona w naszej szkole 7 kwietnia 2017 roku miała na celu  przypomnienie zwyczajów i cudownej kolorystyki Wielkanocy. W tym dniu dzieci przebrane w stroje zajączków uczestniczyły w apelach wielkanocnych, podczas których uczniowie ze Szkolnego Koła Towarzystwa Przyjaciół Dzieci i Zespołu Wokalnego  zaprezentowali przedstawienie pt. „Niedzielny Poranek”. Na zakończenie apelu po wspaniałej części artystycznej, która wprowadziła nas w podniosły i refleksyjny nastrój zbliżającego się Wielkiego Tygodnia wręczone zostały nagrody za konkursy wielkanocne, rekolekcyjne, wiosenne oraz biblioteczne. Młodym artystom bardzo dziękujemy, a zwycięzcom w konkursach gratulujemy.

Realizowane projekty