Dyrektor: Lidia Polcyn Zastępca dyrektora: Beata Molińska
Telefon: 61 29 60 805 Email: sp3oborniki@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach
Menu 1 Menu 2

Dzień Edukacji Narodowej


16 października w naszej szkole odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Z tej okazji członkowie Samorządu Uczniowskiego złożyli życzenia Dyrekcji Szkoły oraz wręczyli kwiaty, a wszyscy uczniowie odśpiewali gromkie sto lat. Opiekun Samorządu Uczniowskiego, p. Monika Pytlak, ogłosiła wyniki konkursu zorganizowanego właśnie z tej okazji, polegającego na odgadnięciu jacy nauczyciele znajdują się na zdjęciach z dzieciństwa. Największą liczbę nauczycieli odgadły: Aleksandra Eichler, Hanna Wyrwa i Anastazja Pilarska z klasy 5a. Wszystkie dziewczynki otrzymały upominki.


Realizowane projekty