Dyrektor: Lidia Polcyn Zastępca dyrektora: Beata Molińska
Telefon: 61 29 60 805 Email: sp3oborniki@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach
Menu 1 Menu 2

Podziękowanie - Szlachetna Paczka!

Bardzo dziękujemy Pani Dominice Roszkiewicz - opiekunce Samorządu Uczniowskiego za "wciągnięcie" nas w akcję, pomaganie jest super!

Dzień dobry, Pani Dominiko z całego serca dziękuję za Pani zaangażowanie oraz pomoc w zorganizowaniu zbiórki. Ilość zebranych zabawek, żywności przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Jestem pod ogromnym wrażeniem jak chętnie odpowiedzieliście na naszą propozycję pomocy. Takie osoby jak Wasi Uczniowie, Rodzice Dzieci, Pracownicy pozwalają wierzyć, że świat i Ludzie mogą być jeszcze piękniejsi! 

Jesteście wspaniali!


Cudownych, Rodzinnych, Radosnych  Świąt Bożego Narodzenia dla Was i Waszych Rodzin.


Pozdrawiam ciepło,

Wiktoria Szczech

Realizowane projekty