Dyrektor: Lidia Polcyn Zastępca dyrektora: Beata Molińska
Telefon: 61 29 60 805 Email: sp3oborniki@wp.pl
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach
Menu 1 Menu 2

Uczniowie SP3 wśród najlepszych - Mistrzostwa Powiatu w Warcabach

10 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Obornikach odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Warcabach XIX Igrzyska Dzieci. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy: Maciej Kozłowski IIIb, Igor Lupa Vb, Edgard Molata Vb, Filip Kucharski VIb oraz dziewczęta: Wiktoria Kulupa Va, Hanna Wyrwa Va oraz Patrycja Nowak VIb. W zawodach wzięło udział 39. zawodników. Po siedmiu rundach zawody wyłoniły najlepszych. Osiem osób będzie reprezentowało nasz powiat na etapie wojewódzkim, który już za tydzień! Miło nam poinformować, że wśród tej ósemki znaleźli się uczniowie naszej szkoły - Wiktoria Kulupa, która obroniła tytuł mistrzyni powiatu oraz Filip Kucharski, który zdobył srebrny medal. Medal zdobyła także Patrycja Nowak plasując się na czwartym miejscu.  Gratulujemy i trzymamy za Was kciuki.

Realizowane projekty